AROMATERAPIA energia roślin – harmonia w ciele i życiu człowieka

Opis szkolenia

Szkolenie, które pokazuje najpiękniejsze i najskuteczniejsze porady mówiące o tym, jak wspomóc siebie, przyjaciół, rodzinę i klientów w odzyskaniu równowagi i harmonii w życiu codziennym. Dogłębna wiedza o tym, jak można odzyskać spokój, który jest drogą do zdrowia i rozwoju.

Człowiek ciągle poszukuje odpowiedzi, inspiracji oraz nadziei na rozwiązywanie aktualnych problemów ludzkości. Poszukiwania zbliżają ludzi do starożytnych nauk takich jak Ajurweda, które pomagają w rozumieniu praw rządzących Wszechświatem, naturą i człowiekiem.

Ziemia dała nam swoje żywioły, energie, kamienie, roślinny. To bezcenne dary pomagające zintegrować ciało, umysł i ducha, pomagające przetrwać niespokojne czasy, zachowując większą harmonie i zdrowie.

Aromaterapia wykorzystuje potężną Dusze roślin. Energie i wibracje które rezonują z naszym ciałem. Czucie ciała, rytuały, medytacja i świadomość otaczającej energii to wyjątkowe doświadczenia, które odmieniają świadomość postrzegania siebie oraz Świata wokół nas.

Dla kogo?

Nasz kurs adresowany jest do wszystkich:

 • Interesują się i pragną rozumieć prawa natury, otwarte są na nowe doświadczenia.
 • Szukają sposobów na odzyskanie spokoju, harmonii. Dążą do rozwoju wewnętrznego i odbudowanie naturalnych, wewnętrznych zasobów organizmu do walki ze stresem.
 • Pracujących w branży kosmetycznej, beauty, welness&spa oraz uprawiających zawód masażysty czy fizjoterapeuty.

Korzyści z kursu

Dowiesz się czym jest Ajurweda, aromaterapia i energia w życiu człowieka. Co możesz zrobić, aby ta wiedza była dla Ciebie praktyczna w życiu codziennym, jak wdrożyć nowe rytuały i pobudzić zasoby własnego organizmu. 

Otrzymasz sporą dawkę wiedzy teoretycznej, ćwiczeń praktycznych oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które mogą być pomocne w budowaniu szczęśliwego życia oraz atrakcyjnej oferty do pracy z Klientami.

Podniesiesz swoje kompetencje, przeniesiesz się na wysokie wibracji miłości i spokoju, rozbudzisz wyobraźnię i zasiejesz ziarno zmian, które otwiera nowe możliwości.

Program kursu

 • Wprowadzenie do Ajurwedy – filozofia i założenia
 • Aromaterapia – energia Ziemi ukryta w roślinach
 • System energii człowieka
 • Czakry i kolory
 • Oddech i czucie ciała
 • Medytacja z czakrami i aromaterapią
 • Aromaterapia w gabinecie – jak wprowadzić nową usługę

Czas szkolenia

piątek: godz: 10:00-18:00 (w tym przerwa obiadowa)
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów

Miejsce

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

Informacje o trenerze

Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca wartości kobiet, naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, znawczyni kobiecej duszy.

Od 25 zajmuje się pozytywnym myśleniem, skutecznie testuje metody kreowania rzeczywistości i tworzy wokół siebie świat pełen pozytywnych emocji. Pracowitość, konsekwencja i odwaga połączone z pasja oraz wiarą w powodzenie pomogły jej w pozbyciu się własnych, licznych ograniczeń fizycznych i emocjonalnych. Wielki entuzjazm w działaniu oraz zaangażowanie były drogą do zdobywania doświadczeń w umiejętnym rozwiązywaniu wyzwań oraz zdobywaniu pewności siebie.

Pokazuje kobietom jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Występuje publiczne na kongresach kosmetologicznych , publikuje w prasie branżowej oraz kobiecej, pomaga w odnajdywaniu własnych ścieżek, pewności siebie oraz akceptacji. Wspiera w rozumieniu własnego ciała.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

 • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
 • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa), Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych MetodLeczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
 • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akadmia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii)

Cena szkolenia

1800 zł