CRISS HYDRO-OXY

OCZYSZCZANIE WODOROWE

ABRAZJA

OXYBRAZJA

INFUZJA TLENOWA

MASAŻ TLENOWY

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników (RFT). Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego,  wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Rodniki są to cząstki mające w swoim składzie atomy tlenu niesparowane z elektronem. Są to tzw. reaktywne formy tlenu.

Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Woda z cząsteczkami wodoru (alkaliczna) powstaje w generatorach wody wodorowej
(jonizatorach) w procesie elektrolizy z użyciem prądu elektrycznego.

Aparat do oczyszczania wodorowego powinien wytwarzać wodę wodorową w generatorze.

W generatorze wody wodorowej występują dwie elektrody (anoda i katoda) podłączone do źródła prądu stałego. W procesie elektrolizy jony wodorowe przemieszczają się w kierunku  katody a jony wodorotlenkowe  w kierunku  anody.  Zbiornik generatora podzielony jest na dwie części przegrodą półprzepuszczalną, zapobiegającą mieszaniu się wody kwaśnej z wodą wodorową. O jakości wody wodorowej  (ilości jonów H2) świadczy ujemny potencjał REDOX (mierzony w mV) miernikiem ORP.  Woda z dostateczną liczbą cząsteczek wodoru powinna mieć potencjał poniżej – 100 mV.

W aparacie CRISS  HydroOxy  zastosowano unikalne rozwiązanie polegające na wytworzeniu wody wodorowej przed  zabiegiem oczyszczania. Na  rysunku ( 1) elektrolizera pokazano, że woda kwaśna powstająca w procesie elektrolizy jest dostarczana do zbiornika z odpadami a woda wodorowa jest dostarczana do specjalnego zbiornika z wodą wodorową.

Przed wykonaniem zabiegu możemy skontrolować  potencjał REDOX wody wodorowej miernikiem ORP.

Jakość wody wodorowej jest zależna od wody użytej  do elektrolizy.  Woda ta musi zawierać jony. Woda destylowana lub demineralizowana nie nadaje się do elektrolizy  ponieważ woda ta bardzo słabo przewodzi prąd elektryczny.

Nasza firma oferuje  wodę  z dużą zawartością jonów, dedykowaną do urządzenia oczyszczania  wodorowego.

Urządzeniem  CRISS HYDRO-OXY  możemy wykonać zabiegi wodą wodorową oraz dowolnym płynnym preparatem kosmetycznym.  Proponujemy produkowane przez nas dedykowane do tego aparatu serum z kwasem hialuronowym i vitaminą C.

Do wykonania zabiegów przeznaczone są jednorazowe nasadki elastyczne z polimeru oraz ścierne z metalu pokrytego pyłem  diamentowym i plastiku.

ZABIEGI TLENOWE – OPCJA

Aparat CRISS HYDRO-OXY  może być wyposażony w moduł  zabiegów tlenowych – oxybrazji, infuzji oraz masażu tlenowego.

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa to efektywne i efektowne rozprowadzanie kosmetyku na skórze przy pomocy specjalnej dyszy ze zbiorniczkiem na kosmetyk.  Zabieg wykonuje się wykorzystując ciśnienie ok. 1 bar, gdyż wyższe spowodowałoby odbicie się cząsteczki kosmetyku od skóry, zamiast pozostawić go na jej powierzchni. Jest to zabieg bankietowy, bardzo przyjemny dla klienta, i powodujący, że każdy kosmetyk zostanie rozprowadzony w sposób bardzo ekonomiczny. Jednocześnie dotlenia skórę.

Masaż Tlenowy

Masaż tlenowy to dotlenienie skóry przy jednoczesnym w miarę delikatnym jej masowaniu. Stosuje się tu ciśnienie 1-4 bar. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej dyszy w kształcie talerzyka z otworem w środku. Masaż tlenowy zastępuje masaż manualny, jednocześnie dotleniając skórę. Zalecamy go również przy bardzo wrażliwych skórach.

Specyfikacja

OCZYSZCZANIE WODOROWE

WODA WODOROWA WYTWARZANA

PRZEZ APARAT PRZED ZABIEGIEM

ODDZIELENIE WODY WODOROWEJ
OD WODY KWAŚNEJ
Należy  używać wody z jonami
Oferujemy wodę dedykowaną do aparatu
WSPÓŁCZYNNIK REDOX WYTWORZONEJ WODY WODOROWEJ PONIŻEJ – 150 mV
INNE ZABIEGI ABRAZJA Oferujemy kosmetyki do abrazji
np. serum z kwasem hialuronowym
z witaminą C
PODCIŚNIENIE 85 kPa

Podciśnienie wystarczające do ścierania

naskórka

ZABIEGI TLENOWE

Max ciśnienie zabiegu oxybrazji 8 bar
Ciśnienie infuzji tlenowej 1,2 bar
Ciśnienie masażu tlenowego Do 4 bar
Źródło tlenu Butla z tlenem sprężonym 40l